smc-europe

هشدار قانونی مقالات دکتر تورج مکرمی تماس با ما در باره ما
   231:بازديد کننده شماره  

بهترین روش های کاشت مو در دنیا ، تزریق چربی ، کلینیک کاشت موی طبیعی و پوست دکتر مکرمی -جدیدترین روش های کاشت موی طبیعی
    درمانگاه تخصصی پوست وموی دکترتورج مکرمی متخصص پوست ومو ،کلینیک تخصصی پوست وموی دکترتورج مکرمی متخصص پوست ومو ، بهترین روش های کاشت مو در ایران ،جدیدترین روش کاشت مو در ایران  

دكتر تورج مكرمي

  متخصص پوست و مو و زيبايي به شماره نظام پزشکی 71783 

  بورد تخصصي از دانشگاه علوم پزشکی تهران

  عضو انجمن پوست ايران به شماره عضویت 1216

  عضو انجمن بين المللي جراحان كاشت مو-آمریکا

  19 سال سابقه طبابت

  13 سال فعالیت تخصصی در زمینه کاشت مو و تزریق چربی و بیماری های پوست ومو و سایر عمل های زیبایی و بيش از هزار عمل کاشت مو

  ارتباط نزديك با اساتید دانشگاهي دنيا

  ارتباط نزدیک با مراکز تحقیقاتی و استفاده از تكنولوژي روز دنيا

  تربيت تيم جراحي کارکرده و مطمئن در زمينه كاشت مو

  ابداع روش هاي ابتكاري در زمينه كاشت مو و تزریق چربی و سایر عمل های زیبایی

  كاشت مو و تزریق چربی در اتاق های عمل مجهز با امكانات کامل جهت انجام عمل کاشت مو و تزریق چربی به صورت سرپایی

کلینیک کاشت موی طبیعی وپوست دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو -انجمن بین المللی جراحان کاشت موی آمریکا

درباره دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو

دکتر تورج مکرمی در سال 1370 با موفقیت در کنکور سراسری و کسب رتبه ممتاز وارد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران شد و پس از تکمیل دوره پزشکی عمومی بلافاصله در آزمون تخصص شرکت کرده و در سال 1379 با رتبه دو رقمی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران (بیمارستان فوق تخصصی پوست رازی) شد. بیمارستان رازی قطب آموزشی و پژوهشی بیماری های پوست و مو در ایران به شمار می آید. دوره تخصص بیماری های پوست و مو 4 سال بود و ایشان در دوران رزیدنتی متدهای مختلف کاشت موی طبیعی را فرا گرفت و پس از تکمیل تحصیلات و اخذ بورد تخصصی پوست و مو در سال 1383 فعالیت خود را به طور رسمی در زمینه کاشت موی طبیعی آغاز نمود.

دکتر تورج مکرمی در سال 1383 به عضویت انجمن متخصصین پوست ایران به شماره عضویت 1216 درآمد. انجمن پوست ایران بالاترین نهاد صنفی متخصصین پوست و مو است و زیر نظر وزارت بهداشت ایران فعالیت می کند. یکی از مهم ترین اهداف این انجمن معرفی متخصصین پوست و مو و مراکز معتبر کاشت مو به عموم مردم است.

دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو در سال 2006 به عضویت انجمن بین المللی جراحان کاشت مو در آمریکا(ISHRS) درآمد. این انجمن معتبرترین نهاد علمی بین المللی در زمینه کاشت موی طبیعی است و بیش از 1000 عضو از کشورهای مختلف جهان دارد. برگزاری سالانه کنگره ها و کارگاه های آموزشی و اراثه جدیدترین دستاوردهای علمی و عملی از مزایای عضویت در این انجمن است. مقر این انجمن در شهر ژنو آمریکاست.

دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو عضو انجمن آسیایی جراحان کاشت مو(AAHRS) بوده و به تبادل نظر با همکاران متخصصین پوست و مو که در کشورهای آسیایی در زمینه کاشت مو فعال هستند می پردازد. این انجمن در سال 2010 به عنوان اولین انجمن پزشکی کاشت مو در سطح قاره آسیا با هدف ارتقا علمی و تبادل نظر متخصصین پوست در زمینه تازه های کاشت موی طبیعی تشکیل شده است.

عضویت دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو در انجمن های علمی خارج از کشور و حضور فعال در گردهمایها و کنگره هایی داخلی و خارجی زمینه ارتباط ایشان با صاحب نظران کشورهای مختلف را فراهم آورده و موجب می شود که با آگاهی از جدیدترین پیشرفت های علمی و تکنیک های نوین به مراجعین خود خدمت کند.

درباره کلینیک کاشت موی دکتر تورج مکرمی

کلینیک کاشت موی دکتر تورج مکرمی با مدیریت دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو و با همکاری تکنسین های آموزش دیده و مجرب در سال 1383 در شهر تهران تاسیس شد و از آن تاریخ تاکنون صرفا در زمینه کاشت موی طبیعی فعالیت می کند. اتاق عمل های این مرکز مجهز به جدیدترین تجهیزات پزشکی مرتبط با کاشت موست و در 10 سال گذشته هزاران عمل کاشت مو در این مرکز با موفقیت انجام شده است.

کلیه روش های کاشت موی طبیعی شامل روش جراحی یا FUT ، روش غیر جراحی FIT=FUE=SUT و روش ترکیبی در کلینیک کاشت موی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو به طور روزمره انجام می شود. به دلیل تعداد زیاد عمل هایی که درکلینیک کاشت موی دکترتورج مکرمی انجام می شود بدون اغراق تجربه کاری این کلینیک از بسیاری از کلینیک های کاشت مو در خارج از کشور بیشتر است.

با تلفیق هنر زیبایی شناسی با دانش جراحی نتایج عمل های انجام شده در کلینیک کاشت موی دکتر تورج مکرمی فوق العاده طبیعی است. نتایج عمل های کاشت مو در این مرکز به قدری طبیعی است که دیگران به سختی متوجه کاشت موی بیماران می شوند. موهای کاشته شده قابلیت رشد داشته و می توان آنها را کوتاه کرد رنگ کرد شانه کرد و مدل داد. در این مرکز اصل مهم رضایت بیماران است. رضایت بیماران موجب رضایت قلبی دکترتورج مکرمی و اعضای کلینیک کاشت مو می شود.

چرا بیماران کلینیک کاشت موی دکتر تورج مکرمی را انتخاب می کنند؟

1- کاشت مو در کلینیک پوست و موی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو صادقانه و با رعایت اصول انسانی و اخلاقی انجام می شود.

اطلاعات و عکس هایی که در این وب سایت صادقانه در اختیار خوانندگان گذاشته شده است عصاره سال ها کار و تلاش دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو و تکنسین های دلسوز این مرکز می باشد. بیماران مطمئن باشند صداقت و رعایت اصول انسانی و اخلاقی سرلوحه فعالیت های کلینیک کاشت موی دکترتورج مکرمی است. دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو اعتقاد دارد که موهای بیماران نزد ما امانت هستند و باید به بهترین شکل و بدون هدر رفتن یک تار مو به ناحیه طاسی منتقل شوند.

2- طبیعی ترین خط رویش مو در کلینیک کاشت موی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو بوجود می آید.

با توجه به اهمیت خط رویش مو در زیبایی چهره فرد، دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو وقت و انرژی زیادی برای طراحی خط موی مناسب و بازسازی قاب چهره بیماران صرف می کند. از آنجا که خط مو در نگاه اول مورد توجه دیگران و قضاوت آنان قرار دارد طبیعی بودن آن فوق العاده حیاتی است. دکترتورج مکرمی متخصص پوست ومو با کاشت فولیکول های حاوی یک تار مو به صورت نامنظم و با نمای زیگزاگ و با زاویه 30 درجه اجازه نمی دهد خط مو صاف ، مصنوعی یا عروسکی شود.

3- درکلینیک پوست و موی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو از جدیدترین و بهترین ابزارهای میکروسرجری استفاده می شود.

در کلینیک پوست و موی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو از ابزارهای ظریف جراحی استفاده می شود که با تکنولوژی مدرن روز تولید شده اند. شرکت های تجهیزات پزشکی در کشورهای پیشرفته دنیا در زمینه تولید ابزارهای جراحی ظریف رقابت شدیدی با یکدیگر دارند و در کلینیک کاشت مو دکترتورج مکرمی از بهترین محصولات استفاده می شود.

4- در کلینیک کاشت موی دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو رد عمل در پشت سر باقی نمی ماند.

در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی به بانک موی فرد آسیب وارد نمی شود. در روش جراحی FUT طول و عرض نوار پوستی طوری انتخاب می شود که پوست سر تحت کشش اضافی قرار نگیرد و رد عمل به صورت خط مویی باقی بماند. در روش غیر جراحی FUE=SUT) FIT) نیز برداشت موها از دور سر با حساب و کتاب انجام می شود تا حجم موهای پشت سر بیش از اندازه کم نشود.

5- در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی مشاوره حضوری توسط شخص دکتر تورج مکرمی انجام می شود.

در کلینیک تخصصی پوست وموی دکترتورج مکرمی مشاوره حضوری با متقاضیان کاشت مو توسط شخص دکتر مکرمی متخصص پوست وموانجام می شود. بیماران این امکان را دارند که درباره جزئیات عمل خود مستقیما با دکترتورج مکرمی مشورت نمایند و پاسخ سوالات خود را بگیرند. این کار مهم به هیچوجه به تکنسین ها و دستیاران سپرده نمی شود.

6- مراجعه و مشاوره در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی الزام و اجباری برای کاشت مو در این مرکز نیست.

در جلسه مشاوره اطلاعات کامل درباره روش های مختلف کاشت مو و معایب و مزایای هر یک، مناسب ترین روش کاشت مو، مناسب ترین خط رویش مو و وسعت و تراکم کاشت موها به فرد داده می شود. به این ترتیب افراد می توانند آگاهانه در باره عمل خود تصمیم بگیرند ولی الزام و اجباری برای کاشت مو در این مرکز نیست.

7- در کلینیک تخصصی کاشت موی دکتر تورج مکرمی حداکثر تعداد گرافت ها در حداقل زمان کاشته می شود.

در کلینیک کاشت موی دکترتورج مکرمی متخصص پوست ومو متناسب با کیفیت و کمیت بانک موی هر فرد ماکزیمم تعداد تار مو ها کاشته می شود. در افرادی که موهای پرپشتی در پشت سر دارند هشت تا ده هزار تارمو طی یک یا دو روز قابل کاشت است. هدف ما این است که با یک بار مراجعه از بانک موی هر فرد نهایت استفاده شود و دیگر نیازی به مراجعه مجدد شخص نباشد.

8- تکنسین های کلینیک تخصصی کاشت موی دکتر تورج مکرمی همگی تحصیل کرده و با تجربه هستند.

کاشت مو یک عمل تیمی است. تکنسین های این مرکز همگی توسط دکترتورج مکرمی متخصص پوست ومو آموزش دیده اند و با نظارت مستقیم ایشان صادقانه به خدمت رسانی به مراجعین مشغول هستند.

9- در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی بیماران در طول عمل درد یا ناراحتی ندارند.

در کلینیک تخصصی کاشت موی دکتر تورج مکرمی بیماران در طول عمل احساس درد و ناراحتی نمی کنند زیرا کلیه مراحل کاشت مو پس از برقراری بیحسی موضعی کامل انجام می شود.

10- در کلینیک تخصصی پوست و موی دکتر تورج مکرمی استریلیزاسیون وسایل جراحی مطابق استانداردهای وزارت بهداشت انجام می شود.

کلیه وسایل جراحی توسط دستگاه اتوکلاو با بخار آب و طبق استانداردهای وزارت بهداشت استریل می شود و لوازم مصرفی هم یک بار مصرف است. بنابراین بیماران نگرانی درخصوص انتقال بیماری از فرد به فرد ندارند.

11- درکلینیک تخصصی کاشت موی دکتر تورج مکرمی ضمانت نامه کتبی معتبر ارائه می شود.

کاشت موی طبیعی در کلینیک تخصصی کاشت موی دکتر تورج مکرمی با ارئه ضمانت نامه کتبی انجام می شود. نظر به موفقیت عمل کاشت مو در 95-100% بیماران، این مرکز معتبر در خصوص رشد موهای کاشته شده، تعداد فولیکول های کاشته شده و طبیعی بودن نتیجه عمل ضمانت نامه کتبی در اختیار بیماران قرار می دهد.

12- در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی از کاشت مو در افرادی که کاندید مناسبی برای کاشت مو نیستند خودداری می شود.

همه روزه افراد زیادی برای مشاوره به کلینیک تخصصی کاشت موی دکترتورج مکرمی مراجعه می نمایند. متاسفانه بعضی ازاین افراد کاندید مناسبی یرای کاشت مو نیستند مثلا سن بیمار کم است یا بانک موی خوبی ندارد. اخلاق پزشکی حکم می کند که از پذیرش افراد نامناسب برای کاشت مو خودداری شود. امیدواریم این افراد جذب مراکز غیر قانونی نشوند.

13- کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی مورد اعتماد بیماران از شهرهای مختلف ایران ، اروپا و آمریکا است.

باعث افتخار ماست که بیماران از شهرهای مختلف ایران و کشورهای پیشرفته برای کاشت مو به کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی در شهر تهران (پایتخت ایران) مراجعه می نمایند. این مرکز توسط افرادی معرفی می شود که قبلا کاشت مو کرده اند و از نتیجه عمل راضی هستند.

14- کاشت مو عمل زیبایی است و متاسفانه بیمه ها هزینه آن را پوشش نمی دهند. کاشت مو در کلینیک تخصصی پوست وموی دکتر تورج مکرمی با هزینه بسیار مناسب و با ارائه ضمانت نامه کتبی انجام می شود.

كاشت موی طبیعی تنها راه حل موفقيت آميز براي درمان دائمی طاسي سر است

Google
content
درباره ما
مقالات دکتر تورج مکرمی
علل ريزش مو
ریزش موی سکه ای
درمان طبي ريزش مو
توصیه های قبل از کاشت مو
توصیه های بعد از کاشت مو
کاشت موی طبیعی
کاشت مو به روش ترکیبی
کاشت مو به روش جراحی FUT
کاشت مو به روش FUE) FIT)
کاشت ریش و سبیل
کاشت مو در خانم ها
کاشت ابرو
هزینه کاشت مو
کتاب کاشت مو
تصاوير بيماران کاشت مو 1
تصاوير بيماران کاشت مو 2
سوالات متداول
فیلم کاشت موی طبیعی
بیماریهای پوست و مو
ليپوساكشن
تزریق چربی
سايت هاي مرتبط
تماس با ما
.کلیه حقوق این سایت متعلق به دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو می باشد