درباره دکتر تورج مکرمی

دکتر تورج مکرمی در سال 1383 به عضویت انجمن متخصصین پوست ایران به شماره عضویت 1216 درآمد.

دکتر تورج مکرمی در سال 1370 با موفقیت در کنکور سراسری و کسب رتبه ممتاز وارد دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران شد و پس از تکمیل دوره پزشکی عمومی بلافاصله در آزمون تخصص شرکت کرده و در سال 1379 با رتبه دو رقمی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران (بیمارستان فوق تخصصی پوست رازی) شد. بیمارستان رازی قطب آموزشی و پژوهشی بیماری های پوست و مو در ایران به شمار می آید. دوره تخصص بیماری های پوست و مو 4 سال بود و ایشان در دوران رزیدنتی متدهای مختلف کاشت موی طبیعی را فرا گرفت و پس از تکمیل تحصیلات و اخذ بورد تخصصی پوست و مو در سال 1383 فعالیت خود را به طور رسمی در زمینه کاشت موی طبیعی آغاز نمود.

دکتر تورج مکرمی در سال 1383 به عضویت انجمن متخصصین پوست ایران به شماره عضویت 1216 درآمد. انجمن پوست ایران بالاترین نهاد صنفی متخصصین پوست و مو است و زیر نظر وزارت بهداشت ایران فعالیت می کند. یکی از مهم ترین اهداف این انجمن معرفی متخصصین پوست و مو و مراکز معتبر کاشت مو به عموم مردم است.

دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو در سال 2006 به عضویت انجمن بین المللی جراحان کاشت مو در آمریکا(ISHRS) درآمد. این انجمن معتبرترین نهاد علمی بین المللی در زمینه کاشت موی طبیعی است و بیش از 1000 عضو از کشورهای مختلف جهان دارد. برگزاری سالانه کنگره ها و کارگاه های آموزشی و اراثه جدیدترین دستاوردهای علمی و عملی از مزایای عضویت در این انجمن است. مقر این انجمن در شهر ژنو آمریکاست.

دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو عضو انجمن آسیایی جراحان کاشت مو(AAHRS) بوده و به تبادل نظر با همکاران متخصصین پوست و مو که در کشورهای آسیایی در زمینه کاشت مو فعال هستند می پردازد. این انجمن در سال 2010 به عنوان اولین انجمن پزشکی کاشت مو در سطح قاره آسیا با هدف ارتقا علمی و تبادل نظر متخصصین پوست در زمینه تازه های کاشت موی طبیعی تشکیل شده است.

عضویت دکتر تورج مکرمی متخصص پوست ومو در انجمن های علمی خارج از کشور و حضور فعال در گردهمایها و کنگره هایی داخلی و خارجی زمینه ارتباط ایشان با صاحب نظران کشورهای مختلف را فراهم آورده و موجب می شود که با آگاهی از جدیدترین پیشرفت های علمی و تکنیک های نوین به مراجعین خود خدمت کند.

کلمات کلیدی